• Telefon : 0 535 935 69 40
  • Çalışma Saatleri : 09:00-20:00pm
  • Adres : Maidan/Çankaya/Ankara
about image

Bebek Masajı

Bahar's Baby Spa Merkezi olarak, profesyonel bir şekilde bebeğimizin vücuduna rahatlaması amacıyla tamamen doğal bebek yağıyla uyguladığımız bebeklere özel bir masaj türüdür.

Bebek masajı sayesinde bebeğimizin gaz problemleri ve sancılarını alarak rahat bir şekilde dinlenmesini sağlamaktayız. Bebek masajı doktorlar tarafından, bebeklerin birçok problemini doğrudan aldığı için ebeveynlere önerilmektedir.

Daha fazla bilgi için sitemizin blog kısmını inceleyebilir ya da iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Soru ve Görüşleriniz için

Ankara baby spa, baby spası, bebek spası, bebek masajı, louise bebek masajı, louise baby spa, loola bebek masajı, ankara bebek spası fiyatları, ankara bebek masajı fiyatları, soft baby spa, bluuh baby, little dreams baby, bebek spa faydaları, bebek spa havuzu fiyatları, bebek jakuzi fiyatları, mobi baby spa, alya baby spa, piadea baby spa, ankara hidroterapi, ankara gebe masajı, ankara emzirme danışmanlığı, ankara anne masajı, ankara lohusa masajı, ankara doğum koçluğu, bubble baby spa, maidan bebek spa, mutlu baby spa, ankara bebek yüzme havuzu, prematüre tedavi, blue dreams baby spa, bir milyon nokta baby spa, bebek spa havuzu fiyatları, bebek spa ne işe yarar, feminart baby spa, mel baby spa, bebek masajı eğitimi, spafoni,