• Telefon : 0 535 935 69 40
  • Çalışma Saatleri : 09:00-20:00pm
  • Adres : Maidan/Çankaya/Ankara
about image

Hakkımızda

Merkezimiz Ankara'nın en köklü hastanelerinde uzman hekim kadrosuyla hizmet vermiş, anne ve bebek masajı üzerine eğitimlerini alarak uzmanlaşmış olan Başkent Üniversitesi mezunu Bahar Sena Günsal tarafından Hizmete açılmıştır.

Merkezimiz Ankara'nın merkezinde bulunan Maidan iş ve alışveriş merkezinde bulunmaktadır. Ulaşımı oldukça kolay olan merkezimize tüm toplu taşıma araçlarıyla gelinebilmektedir. Kendi araçlarıyla gelen müşterilerimiz içinde otopark ve vale hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Siz değerli annelerimizin yaşam standartlarını arttırabilmek ve floating (suda dans) yöntemiyle bebeklerimizin zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesine destek sağlamak amacıyla Bahar's Baby Spa olarak hizmet vermeye karar verdik. Bebek ve anne masajı dışında doğum koçluğu ve emzirme danışmanlığı alanlarında da siz değerli annelerimize profesyonel bir şekilde destek vermekteyiz.

Tüm Soru ve Görüşleriniz için

Ankara baby spa, baby spası, bebek spası, bebek masajı, louise bebek masajı, louise baby spa, loola bebek masajı, ankara bebek spası fiyatları, ankara bebek masajı fiyatları, soft baby spa, bluuh baby, little dreams baby, bebek spa faydaları, bebek spa havuzu fiyatları, bebek jakuzi fiyatları, mobi baby spa, alya baby spa, piadea baby spa, ankara hidroterapi, ankara gebe masajı, ankara emzirme danışmanlığı, ankara anne masajı, ankara lohusa masajı, ankara doğum koçluğu, bubble baby spa, maidan bebek spa, mutlu baby spa, ankara bebek yüzme havuzu, prematüre tedavi, blue dreams baby spa, bir milyon nokta baby spa, bebek spa havuzu fiyatları, bebek spa ne işe yarar, feminart baby spa, mel baby spa, bebek masajı eğitimi, spafoni,